لگوی بازرگانی هامین

دسته بندی محصولات

دسته بندی محصو

مهمترین قسمت های مدیریت پروژه است. با توجه به ماهیت و نوع هر پروژه، دسته بندی مناسب آن اهمیت زیادی دارد. در ادامه، به چهار دسته پرکاربرد در پروژه های صنعتی و تولیدی اشاره می کنیم:

پلی استال یا POM_

پلی استال یا POM

پلی استال یا POM یک پلاستیک مهم است که در صنایع مختلف مانند خودروسازی، الکترونیک و پزشکی به کار می‌رود. با واردات آن، می‌توانید به تأمین مواد اولیه برای تولیدکنندگان کمک کنید و سودآوری بالایی داشته باشید. واردات پلی استال در حوزه تجارت بین‌المللی، جایگاه ویژه‌ای دارد.

مهندسی پزشکی

مهندسی پزشکی

بازرگانی هامین فرصتی مناسب برای واردات تجهیزات پزشکی از چین به ایران است. با تیم مجرب و قیمت مناسب، بازرگانی هامین به دنبال ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

Import production line

واردات خط تولید

خط تولید، قلب هر شرکت تولیدی است. با بهینه سازی خط تولید، شرکت‌ها می‌توانند کیفیت محصولات خود را بهبود داده، سرعت تولید را افزایش داده، و هزینه های تولید را کاهش دهند. بنابراین، شرکت‌های بازرگانی همواره باید به بهبود خط تولید خود توجه داشته باشند تا بتوانند با رقبای خود در بازار رقابت کنند."

equipment and machinery

تجهیزات و ماشین آلات

هر کشوری برای نیاز خود به ساخت نیاز به دستگاه های صنعتی دارد بازرگانی هامین با وارد کردن تجهیزات صنعتی با قیمت مناسب نیاز شما هم وطنان عزیز را بر طرف می کند