لگوی بازرگانی هامین

پست بین‌المللی اکسپرس

 باتوجه به مسافت طولانی بین شهرها و کشورها، پست اکسپرس یک راه قابل اطمینان، مؤثر، سریع و مقرون به صرفه برای ارسال بار به خارج از کشور و دریافت کالا در داخل می‌باشد که مرسولات به درخواست مشتری و در مقابل پرداخت هزینه‌ای مشخص، به مقصد معینی ارسال می‌شوند. در پست بین‌المللی اکسپرس بسته‌های ارسالی به مقاصد گوناگون در دنیا تحت پوشش شرکت پست بین‌المللی و با توجـه به قوانین کشورها ارسال می‌شود. پست بین‌المللی اکسپرس به دلیل داشتن روشی مطمئن و سریع در ارسال و دریافت مرسولات خیلی زود طرفداران بسیاری را به‌ خود اختصاص داده است.

خدمات پست بین المللی

ارسال مدارک
ترخیص کالا
حمل و نقل زمینی

نقش بازرگانی هامین در PSP EXPRESS

 بازرگانی هامین با دریافت نمایندگی انحصاری پست بین‌المللی پی اس پی اکسپرس (psp express) در شمال‌شرق و شرق کشور، این افتخار را دارد تا خدمات پست سریع اکسپرس را به مشتریان خود عرضه نماید. این شرکت با ارائه خدمات تخصصی در حوزه‌ی پست هوایی، این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که مدارک و کالاهای خود را با ارائه سرویس درب به درب (Door to Door) در اقصی نقاط دنیا ارسال و دریافت نمایند. 

پی اس پی دارای تیم تخصصی ترخیص کالا در گمرک فرودگاه امام خمینـی(ره) می‌باشد و به سرعت مرسـوله‌های پستی مشتریان را از گمرک این فرودگاه ترخیص می‌کنند. مشتریان ما این امکان را دارند که با استفاده از سیستم رهگیری پست بین‌المللی، به صورت اینترنتی و تلفنی در هر لحظه و هر مکان، از وضعیت بسته خود بصورت آنلاین مطلع شوند. بسته‌بندی مناسب، یکی از دیگر خدمات ارائه شده در این مجموعه می‌باشد و کارشناسان ما پس از دریافت بسته‌های پستی، آنها را با دقت بررسی و در صورت نیاز، بسته‌بندی نموده تا با بالاترین امنیت و کیفیت، مرسوله‌ها را به محل گیرندگان برساند. 

لازم به ذکر است پی اس پی اکسپرس با تأسیس شرکت در کشورهای چین، روسیه، امارات، ترکیه، سوریه و… خدمات گوناگونی در زمینه‌ی واردات و صادرات کالا به سراسر جهان ارائه می‌دهد.

نقش بازرگانی هامین در pspexpress​​
جهت درخواست مشاوره رایگان
09155295576