لگوی بازرگانی هامین

استعلام قیمت

یکی از مراحل فرایند خرید کالا از چین، استعلام قیمت است. دو حالت برای خرید کالا، وجود دارد. در حالت اول، مشتری صرفا خواستار نوع خاصی از کالا یا خدمات است. در این صورت، به بخش منبع یابی ارجاع داده می شود و همکاران بخش سورسینگ یا منبع یابی، کالا یا خدمات مورد نظر مشتری را با کم ترین قیمت و بالاترین کیفیت یافته و خریداری می کنند.

در حالت دوم، مشتری خواستار کالا یا خدماتی با مشخصات خاص و معلوم است؛ و به دنبال مناسب ترین قیمت همان کالا یا خدمات است. در این صورت، قیمت استعلام گرفته خواهد شد.بازرگانی هامین می تواند با استفاده از تیم خود در چین، استرالیا و ایران خدمات استعلام قیمت را در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد.

 

استعلام قیمت از چین

کشور چین، رشد اقتصادی بسیار بالایی را در مدت زمان کم، تجربه کرده است. از همین رو، تولیدکننده های زیادی در چین فعال هستند و کالا و خدمات خود را به سراسر دنیا ارائه می دهند. همین مساله، در کنار قیمت رقابتی، واردات کالا از چین را توجیه پذیر کرده است.

یکی از ابتدایی ترین سوالات هر واردکننده، این است که قیمت تمام شده کالا، پس از طی فرایند منبع یابی، خرید و حمل و نقل، چقدر خواهد بود؟ به عبارت بهتر، کالا با چه قیمت تمام شده ای به دست وارد کننده خواهد رسید؟

در جواب این سوال باید گفت که فاکتورهای زیادی بر قیمت تمام شده کالا یا خدمات موثر هستند. دو مبحث تجربه و دسترسی به منابع واقعی تعیین قیمت نهایی کالا، از مهم ترین پارامترهای موثر هستند.

اما قیمت کالا در مبدا، هزینه های گمرکی مبدا و مقصد، هزینه های حمل و نقل، هزینه های بانکی و بیمه، نرخ ارز، مالیات، هزینه ثبت سفارش، مجوزهای احتمالی، بازرسی، ترخیص و همچنین فاکتور مهم زمان تحویل کالا و قوانین وضع شده در زمان واردات، از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت تمام شده کالا خواهند بود

نماد کشور چین

بازرگانی هامین برای استعلام قیمت چه می کند؟

برخورد غیرحرفه ای در حوزه بازرگانی می تواند ضررها و آسیب های جبران ناپذیری در پی داشته باشد. لازم است قبل از هرگونه خرید و واردات کالا یا خدمات، با شرکت های معتر بازرگانی مشورت کنید؛ تا این شرکت ها، اقدام به بررسی اوضاع کرده و مستندات معتبر از قیمت تمام شده کالا یا خدمات مورد نیاز شما، ارائه کنند.

بازرگانی هامین با تکیه بر دانش، تجربه و تیم حرفه ای و مجرب خود در کشورهای مختلف، در سریع ترین زمان ممکن قیمت کالا یا خدمات مورد نیاز شما را استعلام گرفته و نتیجه را در اختیار شما قرار می هد.

برای حداقل سازی ریسک تجارت خود، با تیم هامین در ارتباط باشید.

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *