لگوی بازرگانی هامین

اعتبارسنجی

سال ها پیش از این، سفر به کشورهای خارجی و خرید از این کشورها به اندازه امروز مشکل نبود. هزینه های سنگین سفر و آشنا نبودن با زبان و فرهنگ کشور مقصد از یک سو، و شیوع پاندمی کرونا از سویی دیگر، سفر به کشورهای خارجی و خرید حضوری از آن ها را خیلی سخت یا ناممکن کرده است. از همین رو، میزان خریدهای اینترنتی و آنلاین، افزایش یافته است.

این مساله، مانند هر مساله نوپا و جدید دیگری، تعارضات خود را به همراه دارد. یکی از این تعارضات موضوع اعتماد به فروشنده و صحت سنجی ادعای وی است. با استفاده صحیح از اعتبارسنجی، می توان ریسک معملات تجاری را حداقل کرد و خرید را با خیال آسوده در مبالغ بالا، انجام داد.

یکی از مزایای اعتبارسنجی، صرفه جویی در زمان و هزینه است. به این معنی که حذف سفر به کشور مقصد و استفاده از بستر آنلاین، به کاهش هزینه ها و حداقل شدن زمان صرف شده، می انجامد

منبع یابی

چرا به اعتبارسنجی نیاز داریم؟

چرا به اعتبارسنجی نیاز داریم؟

سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ، ریسک ها و چالش های مخصوص به خود را دارد. در صورت نسنجیدن فاکتورهای مختلف یک سرمایه گذاری موفق، احتمال رخ دادن اتفاقات پیش بینی نشده بسیار زیاد خواهد بود. اعتبار سنجی از گام های اولیه سنجش میزان ریسک یک معامله تجاری است. با انجام صحیح اعتبارسنجی، می توان از صحت و سقم ادعای فروشنده درباره کالا یا خدماتی که ارائه می دهد، اطمینان حاصل کرد. برخی از پارامترهای مهم در ارزیابی و اعتبارسنجی شرکت چینی عبارنند از: میزان سرمایه شرکت، ثبتی بودن آن، حوزه فعالیت و معوقات بانکی.

اعتبار سنجی بازرگانی هامین

شرکت ها برای شروع فعالیت تجاری خود،
نیازمند دریافت مجوز تجارت هستند. بازرگانی هامین سابقه حقوقی شرکت چینی را بررسی
می کند و از جعلی نبودن مجوزهای تجاری شرکت اطمینان حاصل می کند؛ نام و تاریخ
تاسیس شرکت، دسته بندی تجارت های مجاز به انجام، میزان سرمایه و انقضای مجوز را
بررسی می کند.

بازرگانی هامین می تواند با همراهی
همکاران مستقر در چین خود، اعتبارسنجی شرکت چینی را انجام دهد و نتیجه را برای
واردات کالا از چین اعلام کند.

بازرگانی هامین
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *