لگوی بازرگانی هامین

واردات گل مصنوعی از چین

واردات گل‌های مصنوعی از چین : یک گزینه زیبا و کم دردسر برای آرایش مکان‌ها

گل‌های طبیعی برای آراستن محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند؛ اما نگهداری از آنها نیازمند زمان و توجه ویژه است. این گل‌ها نور خورشید مستقیم را نیاز دارند و نیاز به آبیاری منظم دارند. همچنین، پس از مدتی طراوت و تازگی خود را از دست می‌دهند و ممکن است پژمرده شوند. به همین دلیل بسیاری از افراد به استفاده از گل‌های مصنوعی متوجه می‌شوند.

در ایران، انواع مختلفی از گل و میوه مصنوعی وجود دارد که از بازار فروش خوبی برخوردارند. اگر قصد واردات گل‌های مصنوعی از چین و دبی را دارید، می‌توانید از راهنمای رایگان به کارشناسان ما مراجعه کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

واردات گل مصنوعی از چین به صورت عمده

یک نکته مهم در واردات از چین به منظور خرید گل های مصنوعی این است که حتماً باید آنها را به صورت عمده تهیه کنید. اگر شما قصد دارید به چین بروید و گل‌های مصنوعی را خریداری کنید، چرا باید تعداد زیادی از آنها را با قیمت اندک خریداری نکنید و به ایران وارد نکنید؟ این نوع خرید را “خرید عمده” می‌نامند و دلیل اصلی سودآوری واردات گل‌های مصنوعی، امکان خرید عمده آنهاست. در بخش سود واردات این کالاها که در پایان مقاله آورده شده، بیشتر به این موضوع پرداخته شده و توضیح داده شده است که چرا واردات گل‌های مصنوعی با دلایل خاصی سودآور است.

واردات گل مصنوعی از چین به صورت عمده

ترخیص گل مصنوعی

در مرحله حال حاضر از فرآیند واردات گل‌های مصنوعی از چین، شما باید به ترتیب زیر عمل کنید:

برای ترخیص کالاها از گمرک چین، باید مدارک مربوطه را تهیه کرده و به اداره گمرک مراجعه کنید. از جمله این مدارک می‌تواند فرم ترخیص گل‌های مصنوعی باشد

منتظر بمانید تا نوبت بازرسی کالاهای شما در گمرک فرا رسد.

پس از بازرسی و اطمینان از عدم وجود مشکل قانونی، اداره گمرک چین برگه ترخیص را برای شما صادر کرده و شما قادر به انتقال محصولات خود از چین به ایران خواهید بود.

مهم است که قبل از اقدام به هر مرحله‌ای، اطمینان حاصل کنید که تمامی مدارک لازم را در اختیار دارید و از تطابق آنها با الزامات گمرکی اطمینان حاصل شود.

حمل و نقل گل مصنوعی از چین به ایران

آخرین مرحله واردات گل مصنوعی از چین به ایران به ارسال این محصولات از چین به ایران می‌پردازد. برای انتقال موفق محصولات از چین به ایران، شما بهتر است از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی مثل بازرگانی هامین استفاده کنید. این شرکت‌، گل‌های مصنوعی موردنیاز شما را از چین به ایران انتقال می‌دهند، از طریق مسیرهای هوایی، دریایی یا زمینی. بر اساس شرایط واردات شما، یکی از این سه روش را انتخاب کرده و گل‌های مصنوعی خریداری شده خود را به ایران منتقل کنید.

حمل و نقل گل مصنوعی از چین به ایران

تعرفه واردات گل مصنوعی از چین

تنها 5% گل های موجود در بازار ایران تولید داخل کشور است  و تقریباً 95درصد باقی‌مانده مربوط به محصولات وارداتی با کد تعرفه‌ای 67021000 گمرک جمهوری اسلامی ایران و حقوق و عوارض گمرکی 65درصد است.

برای اطلاع از تعرفه واردات گل مصنوعی از چین در جنسهای مختلف با ما تماس حاصل نمایید.

امتیاز شما
5/5

اشتراک گذاری

تماس با بازرگانی هامین

برای ارتباط با ما و دریافت مشاوره از شماره تماس زیر استفاده کنید.

ارتباط با

مدیر فروش

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *